Už jsi vyzkoušela vyhlášený podnik Waf-Waf?

waf-waf21

Do podniku Waf-Waf nás zatáhla kamarádka. Jednou takhle volala, že by ráda něco podnikla. Přes několik návrhů jsme se nakonec rozhodli právě pro Waf-Waf. Asi bych to nazvala sladkým bistrem :-). 

Přidal se k nám i Jirka, protože byl víkend a nemusel do práce. Já byla ráda, jelikož mi pomohl s kočárkem po jezdících schodek z metra ven. Samozřejmě, že ne jen kvůli tomu. Byla jsem ráda za společně strávený čas.

waf-waf Namířili jsme si to do Waf-Waf kousek nad zastávkou Kamenická v Holešovicích. Tam dávej pozor až budeš vystupovat z tramvaje. My jeli nízkopodlažní tramvají, ale zastávka tam nenavazuje na chodník, takže i tak vznikne dosti vysoký schod. Jirka málem Gábu vyklopil, protože s tím nepočítal.

waf-waf1

Hanka mezitím psala, že už je kousek od nás. No já volného času využila k přebalení Gábiho a jeho nakojení. I když musím Jirku pochválit, protože přebaloval on ;-). Jen co se Gába posilnil si to k nám z dálky štrádovala Hanka.

waf-waf2

Už se jí blíží porod a dlouho jsem ji neviděla. Docela mě překvapilo, za jak krátkou chvíli ji narostlo břicho. Abys věděla, tak v pátém měsíci ještě žádné neměla a teď ho má větší než já, když jsem šla k porodu.

Hanka se přivítala s Gábim, jako vždycky. Má totiž moc ráda děti, i když to asi patří k jejímu povolání vychovatelky v družině. Už jsme ale byli všichni natěšení na wafle, a tak jsme se přesunuli do Waf-Waf.

waf-waf10

Před podnikem byly dva stolečky, ale bylo takové úporné parno, že jsme zapluli raději dovnitř. Na pohled byla milá obsluha a příjemné prostředí. S kočárkem jsme se krásně vešli a bylo tu pro nás i volné místo k sezení. I když stolečků uvnitř zas tolik není.

waf-waf8

Mají tu sice dětský koutek, ale spíše pro starší děti. Je bez koberečku a skládá se ze stolečku a židliček okolo. To nám vůbec nevadilo, prostřídali jsme si Gábiho na klínech a on měl na stole o zábavu postaráno. Možná bych si příště vzala i šátek nebo nosítko. Přeci jen se pak člověk lépe nají, když nemá zvědavé dítě na klíně.

waf-waf5

Nejdřív jsme si objednali my s Hankou a pak nás vystřídal Jirka. Na wafli si můžeš namíchat vše podle sebe ve sladké i slané verzi. Dostaneš kartičku, kde si zaškrtneš svůj výběr a podle toho ti wafli připraví. Pokud nemáš ale fantazii, mají tu i předpřipravené verze. Já si objednala wafli s jahodami, Oreo sušenkami, Nutelou a šlehačkou.

waf-waf11

Hance padl do oka čokoládový šejk s waflemi, čokoládou a šlehačkou. No a Jirka trochu trhal partu, protože si objednal jen ledový čaj :-D.

waf-waf10

Překvapilo mě, jak mají servírky vše rychle hotovo. Pak mi došlo, že tam jsou čtyři a tvoří sehraný tým. Jsou milé a bylo vidět, že je práce baví. Vždy, když si objednáš, zeptají se na tvé jméno. Když je objednávka připravená, zavolají tě.

waf-waf7

To ti ale řeknu, bylo to přímo mňamózní záležitost. Dokud to neochutnáš, tak si to nedokážeš představit. Wafle se roztékala na jazyku a všechny ty chutě spolu ladily. Gába nás při jídle bedlivě pozoroval a trochu se vztekal. Chtěl taky ochutnat, co jíme my. Vysvětlila jsem mu, že je na to ještě moc malý a slíbila, že jakmile to půjde, taky jednu ochutná. Nechci z něj vychovat sladkomila, ale jednou za čas mu to neuškodí.

waf-waf6

Poseděli jsme celkem asi hoďku, a pak už jsme uvolnili místo dalším zákazníkům. Příště až navštívíme Waf-Waf, vyzkouším slanou verzi wafle. Už teď jsem s tou myšlenkou koketovala, ale nakonec mě zlákala sladká. Možná proto, že si ji dávali všichni okolo 🙂

waf-waf12

Pokud se i ty chystáš do Waf-Waf s miminkem, určitě si doma nezapomeň šátek. Je možné, že na tebe nevydá místo na sezení, ale jen na stání. Mají tu totiž pořád plno a místa málo. Ta wafle za to ale opravdu stojí, pokud tedy nedržíš dietu :-D. Jestli chceš i trochu ušetřit, podívej se na Slevomat. Mají tam na Waf-Waf často slevové akce.

S láskou Andrea Š.

Už jsi vyzkoušela vyhlášený podnik Waf-Waf?

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial